بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اروند

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اروند...

گردشگری سلامت

گردشگری سلامت

ايران در زمينه علم پزشكي پيشرفت هاي قابل توجهي داشته و وجود منابع طبيعي و درماني  نظير آب گرم هاي معدني ، مناطق سرسبز طبيعي و وجود اماكن مذهبي از جمله قطب هاي گردشگري در ايران، سالانه گردشگران زيادي جهت درمان و گردشگری  به خود جذب کرده است .

بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اروند موفق به کسب مجوزهای رسمی و گواهینامه‌های بین‌المللی در جهت رعایت استانداردهای پزشکی جهانی شده است. بنابراین می‌توانید با اطمینان و آرامش خاطر برای دریافت خدمات پزشکی و جراحی به این بیمارستان مراجعه کنید و علاوه بر بهره‌مندی از زیبایی‌ها و جاذبه‌های دیدنی شهر اهواز ، برنامه درمان خود را تکمیل نمایید.

فرآیند معاینه، تشخیص و درمان در بیمارستان اروند به سهولت برای شما انجام خواهد شد. در روند پذیرش تا درمان ، ترخیص ، آموزش به بیمار و خدمات بعد از ترخیص نیز تمهیداتی اندیشیده شده است. چندین هتل و مرکز اقامت برای شما و همراهان شما در نزدیکترین فاصله از بیمارستان، نیاز شما به محل استراحت و اقامت همراهان را کاملا برطرف ساخته است.

محل جغرافیایی بیمارستان در مرکز شهر ، باعث دسترسی بسیار آسان شما به این مرکز درمانی و مراکز تفریحی ، سیاحتی ، زیارتی و مراکز خرید گشته است.

کافی است با کارشناس بیماران بین الملل (IPD ) تماس حاصل فرمائید.

کارشناس IPD بیمارستان علاوه بر پاسخگویی به تمامی سوالات، اطلاعات لازم برای روند بستری و درمان در اختیار شما قرار می‌دهد. شما می‌توانید از طریق تلگرام (Telegram)  و یا واتساپ (WhatSapp) سوالات خود را از مسئولین IPD بپرسید.

هنگام مراجعه به بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی اروند، کارشناس بخش بیماران بین‌المللی و پزشکان منتخب در قسمت اورژانس به شما در تشکیل پرونده کمک خواهد کرد.

بهره‌مندی از اتاق های خصوصی با امکانات ویژه از  جمله اینترنت اختصاصی، مانیتورینگ کامل و سیستم احضار پرستار، سیستم های صوتی و تصویری، سرویس های مجهز بهداشتی، تخت همراه و غیره....باعث شده که بیمار و همراهان با آرامش بیشتری دوره درمان خود را طی نمایند.

پزشکان، کادر درمان و پرستارانی که در این بخش حضور دارند، برای تسریع روند بهبود شما، روش‌های درمانی لازم را آموزش می‌دهند.  بدین ترتیب، پس از مراجعت به کشورتان قادر خواهید بود برنامه درمانی خود را دنبال کنید.

تلفن های تماس
  مسئول گردشگری سلامت (آقای ضغیبی) 989398778671
پزشک اول (دکتر شیرمحمدی) 989166120727
پزشک دوم (دکتر کوتی) 989163101670

********************

گواهینامه پذیرش بیماران بین الملل (IPD):

********************

تعرفه ها: (تمام هزینه ها به ریال می باشد)

در بخش گردشگر سلامت به مبالغ پایین 10% اضافه میگردد

گردشگر سلامت یک تخته دو تخته عمومی نوزاد بیمار نوزاد سالم همراه CCU ICU
آزاد 7,699,000 5,988,000 4,277,000 4,277,000 2,994,000 750,000 9,837,000 15,396,000

********************

محل جغرافیایی:

 

پرطرفدارترین ها

دسته بندی ها
آخرین مطالب